Můj nový začátek

4. února 2014 v 11:23

V každém začátku, je něco vzrušujícího a zároveň něco děsivého. Znáte ten pocit, kdy přijdete první den do nové práce, nebo třeba školy a teď natahujete ruku ke klice a buší Vám srdce, ikdyž vlastně není proč. Jste fajn člověk a snadno se z téměř každým spřátelíte, ale stejně jste z toho všeho tak nějak nervózní.

Na druhou stranu, jsou nové začátky to nejlepší, je tak vzrušující a zajímavé udělat ten první krok do neznáma a odstartovat tím tu novou etapu Vašeho života. Je to trochu podobné, jako začátek nového roku...Lidi si plánují jaká budou mít předsevzetí, že přestanou kouřit, změní svůj životní styl, nebo se dají do formy a je tak skvělé začít ten první den a mít víru, že v tom všem budete dál úspěšně pokračovat. Zřejmě to má něco společného s tou "novotou". Vlastně je to dost podobně super, jako když si kupujete nové věci. Jako když si našetříte pár korun, vlezete do H&M a když tam zrovna mají výprodej, utratíte všechny peníze co u sebe máte a pak, když přijdete domů, máte takovou radost z těch nových věcí. Ten pocit samozřejmě časem odezní (nejspíš po první párty na kterou si z nákupu zkopletujete outfit).

Může se i stát, že nový začátek nebude tak pozitivní jako nové hadříky. Může se stát, že Vás nový kolektiv špatně přijme (nebo že Váš nový blog nikdo nebude číst).

Každopádně abych pořád nechodila kolem horké kaše, tohle je můj v pořadí již druhý blog, s prvním jsem skončila a rozhodla se, že pojedu nanovo. Tak doufám, že se Vám bude líbit a že ho naleznete užitečným, nebo alespoň zábavným...;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama