Random

18. dubna 2014 v 19:01
Za poslední zhruba dva měsíce, jsem zažila spoustu prima věcí a protože jsem se s vámi o ně nestíhala podělit, chci to udělat aspoň formou rychlého přehledu událostí :).


Objevila jsem úžasnou restaraci v centru Prahy. Jmenuje se NEB.O. Vaří vynikajicí asijskou kuchyni a musím říct, že se mi zatím nestalo, aby mi u nich jídlo nechutnalo, překypuje chutí a jako bonus, jde o velice zdravé pokrmy. Ceny nejsou nejnižší, ale když si zajdete na polední menu, máte to za 150,- takže paráda.

S přáteli jsme byli v technickém muzeu (naposledy jsem tam byla asi tak před deseti lety).

Učila jsem se na longboardu a mimořádně mě to chytlo. Hodlánm na něm strávit celé léto.

Vyhodili jsme si z kopejtka a zašli do Ambiente na degustaci pizza pasta. Bylo to perfektní, ale přejedla jsem se tak strašně, že jsem byla přesvědčená, že stoprocentně prasknu.

Nemohli jsme si nechat ujít výstavu Tim Burton a jeho svět. Jsem jeho velkým fanouškem a například film Nightmare Before Christmas považuji za klasiku.

Opět restaurace NEB.O. Poprvé jsem ochutnala anýzovou limonádu a byl to zajímavý zážitek. Napřed mi nechutnala a v průběhu vyprazdňování sklenice jsem jí přišla na chuť.

Můj oblíbený workout outfit! Neboli, mám nové legíny na cvičení :D.


A nakonec návštěva u mé pratety (bydlí v Miroticích, skoro na samotě v zrekonstruovaném pravém mlýnu) a její dokonalé kočičí křeslo a králosvské pohoštění v bezva atomsféře!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama