Seznampárty

30. května 2014 v 11:54 |  Culture
18. NAROZENINY PORTÁLU SEZNAM.CZ


Dnes vám přináším čerstvou reportáž ze včerejší Seznampárty. A hned na úvod musím říct, že šlo o naprosto bombastickou akci. Upřímně řečeno, jsme tam s přítelem šli bez jakéhokoliv očekávání. Ne že bych se tam netěšila, vyšňořila jsem se, navlékla koktejlky co jsem na sobě neměla dlouhou dobu a těšila jsem se na společenskou akci v pražském Sasazu, v klubu kde malé pivo stojí majlant a o koktejlech ani nemluvě. A nakonec to skončilo líp, než jsem kdy mohla čekat. Perfektně jsme se pobavili. A protože text je nuda, nafotila jsem pár fotek abyste měli představu, jak taková akce vypadá, zatím to ale prosím vydržtě, jsem toho plná tak se malinko rozepíšu.

Úvodem jen krátký popis akce. Šlo o VIP akci, takže účast nebyla bohužel pro každého, já se tam dostala jen jako doprovod mého přítele (byla jsem "+1"). Určitě to všichni vědí, ale pro případ, že jste mimopřažští, klub Sasazu je umístěn v areálu Pražské tržnice. Hned jak jsme vystoupili z tramvaje na první pouliční lampě byl přivázaný svazek balónků v barvách Seznamu, další balónky byly u tržnice a v ní (sloužily jako směrovací šipky). U vchodu stály hostesky s tablety, které sloužily jako seznam hostů. Připadala jsem si jako celebrita nebo filmová hvězda "Jste na seznamu? A vaše jméno?".

Hned za zatáčkou hlavního vchodu jsme dostali pásku na ruku s kupónem na jeden koktejl a mapku klubu. Mapka sloužila k orientaci mezi různými stanovišti. A jaká že byla ta stanoviště? Kasino, exotický koutek, volba nového presidenta Seznamu, fotokoutek, koutek pro ženy - kadeřnictví, kosmetika (celkem hororová musím říct), autíčkový koutek atd. Z pohledu střízlivého návštěvníka celkem trapárna že? No jo, jenže to by tam po jednom koktejlu zdarma, nesměl být Heineken a dobré víno zdarma že?! A když opomenu fakt, že jsme se velice dobře napili, tak jsem se ještě lépe najedli. Po celém klubu byly rozmístěny stoly s teplým i studeným občerstvením (PARÁDA!!!). Nechyběly klasické řízky s bramborovým salátem, sýrový bar s výběrem nejlepších sýrů, salámový bar, jehněčí, pečený sumec v listovém těstě s pečenou řepou a kaší, jednohubky s tatarákem a spoooouuusta zeleniny včetně mís se salátem Caesar. Po brouzdání po klubu jsme narazili dokonce na čokoládové fontány s ovocem, servíroval se i narozeninový dort s tlustou vrstvou fondánu a co mě naprosto dostalo, tak v pokročilejší hodině obcházely hostesky klub s tácem s obřími burgery, ne že bych se na ně nějak vrhala, ale nápad je to dobrý.

Prostě se stala ta nejabsurdnější věc, strávila jsem skvělý večer v jednom z těch nejdražších klubů v Praze, dostala jsem se do VIP části, kam se smrtelník běžně nedostane, vyhrála jsem 10 000 v kasínu při hraní kostek (falešných 10 000), volili jsme Krakonoše za presidenta, šňupla jsem si malinovou čokoládu, jedla jsem kytičky, ochutnala jsem smažené cvrčky, dostala jsem thajskou masáž (bolestivou) a můj přítel vyhrál v kasínu bezvadnou stolní hru. Bylo to opravdu fajn (až na dnešní probuzení). Doprovodný program byl také bohatý, artisti, tanečníci a tak dále. Prostě a jednoduše, musím uznat, že se to Seznamu opravdu povedlo a asi u něj zůstanu (teď je na řade Google :D).


Na uvítanou jsme dostali welcome drink

Nemohla jsem nevyfotit část VIP salónku v horním patře

V rámci kupónu na koktejl jsem si dala High Society

Součástí kasína byly dostihy - prasátkové dostihy (prohrála jsem falešný litr)

V kostkách jsme vyhráli majlant

Mohli jste si počmárat svého naháče

Volbu vyhrál Cimrman, ale Krakonoš měl podle mě nejlepší program

Záchodové foto v průběhu večera - moje nálada je jasná ;)

Speciální katapult na vyšňupání čokolády

Kytičkové menu

Křupaví cvrčci - v nabídce měli i šváby a červy ale na to bych neměla

Opravdu bolestivá thajská masáž - paní masérka se nechtěla fotit

Narozeninový dortík

Mega burger (příteli chutnal)

A nakonec our friend Budha!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lady-MushrOOm Lady-MushrOOm | 30. května 2014 v 23:37 | Reagovat

Koukám, tady se někdo měl, co? :D Taky bych si nechala líbit, tu masáž hlavně!

2 Eva H. Eva H. | 31. května 2014 v 11:13 | Reagovat

:D jo no, trošku chlubení ;) <3

3 D. D. | 2. června 2014 v 10:54 | Reagovat

byla to skvělá akce, a nebýt té zimy a následného nachlazení, užila bych si ji stejně (zdraví hosteska s tabletem :) )

4 Eva H. Eva H. | Web | 2. června 2014 v 11:00 | Reagovat

Je pravda, že jsem nejednou byla v roli hostesky na podobné akci a hosty jsem nenáviděla za to, že já musím stát a mrznout, kdežto oni se dobře baví, takže vím jaké to asi je, mrznout s tabletem před vchodem. A když jste měli po práci, mohla si jít dovnitř a užít si tu akci? :-)

5 D. D. | 6. června 2014 v 12:48 | Reagovat

Evi, ano, mohly, ale já osobně jsem byla tak zrmzlá, že jsem vystřelila co nejrychleji k domovu a jediné, co mě zajímalo, byla horká vana :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama