Suicide Angels dobročinný bazárek

19. května 2014 v 13:14 |  Culture
Tento víkend v sobotu, se uskutečnil dobročinný bazárek v rámci projektu Suicide Angels. Jednou už jsem se na blogu o tomto projektu zmiňovala, ale pro připomenutí jde o charitativní projekt, který krásně vystihuje jejich slogan INKED WARM-HEARTED CHICK. Primárně jde o nafocení charitativního kalendáře, přičemž výtěžek z jeho prodeje půjde na účet organizace Andělé bez křídel o.s.


Andělé bez křídel je organizace, zabývající se pomocí opuštěným dětem a dětem které prostě a jednoduše pomoc potřebují, výtěžek z charitativního bazárku pro SA půjde právě na pomoc některého z ohrožených dětí, dle mých posledních informací jde o malého Tomáška, který se narodil s velice vážnými zdravotními kopmlikacemi, kdy nejen že měl nízkou porodní váhu, ale chyběl mu močový měchýr a celé tlusté střevo, Tomáškovi jsou skoro tři roky a o život bojuje hrdě jako lev, takže jsme moc rádi, že jsme ho mohly všechny podpořit (více informací ZDE) . Výtěžek sice nebyl velký, ale i tak jsme doufám všechny pomohly. Sama jsem se bazárku zúčastnila jako prodejce a každý prodaný kousek mi dělal velkou radost. Akce byla samozřejmě spojená i se spoustou zábavy a byla zakončená after party, které jsem se bohužel nemohla zúčastnit, ale i tak jsem si to moc užila.


Věcí k prodeji byla spousta. Od triček přes boty a kabelky, plus nějaký ten piercing nebo plugy. Prostory kde se bazárek odehrával byly velice pěkné, měly jsme k dispozici zadní salonek v Joy Cosmopolitan Restaurantu. Efektní byla jedna zeď, na kterou se dalo psát křídou, hrála příjemná hudba a všude postávaly nebo posedávaly potetované krásky, co víc by si mohl člověk přát. V nabídce bylo speciální vegetariánské menu, já měla k obědu tortilu plněnou zeleninovými karbanátky se zeleninou a lehkým dresingem, moc jsem si pochutnala. Jako druhý chod následovaly dvě skleničky červeného a tím pádem ještě lepší nálada.


Chvílemi chodilo hodně lidí a sem tam si někdo něco koupil, volné chvilky jsme vyplňovaly krafáním a popíjením, takže víc takových akcí, jejichž výtěžek jde ke všemu na dobrou věc. Už se těším na další spolupráci se Suicide Angels a tímto bych vás i ráda pozvala na jejich křest kalendáře pro rok 2015, který by měl celý projekt uzavřít parádní párty. Doufám, že se tam s vámi setkám, program je zajímavý a rozhodně se nebudete nudit ---> Pozvánka na událost zde: https://www.facebook.com/events/814715085212677/


Další info: www.suicideangels.cz

A nakonec Míša, Míša, moje maličkost a Šwábík v nejhorší možné kvalitě :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama