Zdroj obrázků ikonek

8. července 2014 v 14:08 |  Zdroj ikonek
Vzhledem k tomu, že jsem se nedávno stala členkou autorského klubu tady na blog.cz, rozhodla jsem se uvést vše do pořádku, abych mohla i nadále v AK zůstat, tím pádem bych ráda uvedla zdroj veškerých propůjčených obrázků na tomto blogu a touto cestou bych za přijetí i ráda poděkovala. Mohli jste si všimnout, že součástí všech mých článků se stávají zdroje propůjčených obrázků nebo jsem je ke starším článkům zpětně doplnila. Nastanou možná i menší změny a cizí obrázky budu na blog umisťovat pouze v nutných případech, kdy půjde o ilustraci či inspiraci (jistě chápete, že nepojedu například do Hollywoodu vyfotit si Johnyho Deppa). A aby bylo vše tip ťop, chci uvést i zdroje ikonek na blogu.


Každému, koho to bude zajímat, je k dispozici odkaz "Zdroj Ikonek" ve spodní části blogu. Tento článek tam bude k nahlédnutí pro každého.

Takže k věci, autorkou původní fotografie (je na ní má osoba), kterou jsem upravila a přidala k ní název blogu a slogan, je Markét Bártová Photography a fotografie je na blogu umístěná s jejím souhlasem. Kočičí hlavičky s názvy rubrik jsou mým dílem.

Ikonky po straně:

  • Zdroj ikony Monicorn Photography s menší úpravou se svolením autorky Ikona Blogerky mi byla zaslána emailem přímo od správce, jen jsem si ji zabarvila, aby se mi do blogu hodila.

Takže doufám, že je to jasně a srozumitelně napsané, v případě dotazů se nebojte ozvat...;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sarik sarik | E-mail | Web | 12. srpna 2014 v 15:11 | Reagovat

Ahoj, vím že je to trochu mimo téma, ale zajímalo by mě, jak jsi udělala tak pěkný design blogu? Mám blog spoustu let a tak tam mám také původní podobu a bojím se do toho jakkoli šáhnout, abych na tom nebyla ještě hůř :-x
Jak se nastaví taková podoba? Resp. jakákoli pěkná podoba blogu, abychom si rozuměli
Šárka :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama