Září 2014

Invisibobble - perfektní gumičky do vlasů

30. září 2014 v 13:17 Fashion

V první řadě bych se vám ráda omluvila za několika denní absenci nových článků. Začíná semestr a mě jde hlava kolem. Dnes pro vás mám novou recenzi, jde o nový fenomén, kterého jste si dozajista sami všimli - Invisibobble, neboli gumičky do vlasů, které vypadají jako drát od starého telefonu.

Sweet’n’Sins – hříšně dobré cupcakes

16. září 2014 v 21:38 Food

Katka mi přinesla na ochutnání krabičku jejich mini cupcakes a protože jsme seděly v kavárně, neodvážila jsem se je z krabice vyndat a ochutnat. Když jsme se rozloučily a já pelášila na metro, neodolala jsme a ještě za chůze jsem hned za rohem ochutnala první cupcake. Málem mi při otevírání krabičky upadla kabelka, ale když mě se na ně tak sbíhaly sliny! A přátelé, ani nevím jak to popsat, ale byla to bomba. Krém byl jemný a plný chuti za to těsto bylo vláčné a rozplývalo se na jazyku. No ve zkratce jsem do sebe ještě v metru dva nasoukala a slíbila si, že to blaho v rámci štíhlé linie nechám okusit také přítele, světe div se, můj názor sdílel.

Sex ve městě aneb Carrie v reálu

11. září 2014 v 16:52 Fashion

Je to spíše taková inspirace nebo tip na chvilku nudy, ale narazila jsem na velice zajímavé video - 73 věcí, které jste nevěděli o Sarah Jessice Parker. Video není příliš dlouhé a jeho obsah je zajímavý, nejen že se dovíte pár zajímavostí ze života S. J. Parker, ale můžete si také prohlédnout její útulný příbytek a zároveň si všimnout, tak jako já, že jde vlastně o Carrie ze Sexu ve městě, ale pod jiným jménem. Jo, je zvláštní jak moc se chová, mluví a gestikuluje jako Carrie Bradshaw. No konec konců posuďte sami, mýlím se?


Cože? Brože? - rozhovor s nadějnými šperkařkami

8. září 2014 v 18:00 Fashion

Jak jsem slíbila, je tu první rozhovor tohoto měsíce. Holky z Cože? Brože? si na mě udělaly trochu času a zodpověděly mi několik otázek. Jestliže jejich kouzelné brože ještě neznáte, koukejte to rychle napravit, jsou okouzlující a navíc cena je více než příjemná. Sladké jelínky, sobíky, sovičky nebo třeba kočičky, si můžete pořídit na fler.cz/cozee-brozee nebo přímo napsat holkám, na jejich facebookovou stránku.


Goodbye summer, hello autumn!!!

3. září 2014 v 17:43

Léto je za námi a mě nezbývá nic jiného než se začít těšit na Vánoce, je to totiž to jediné, co mě na zimě baví. Jsem vyloženě letní typ a hned bych se odstěhovala někam do tropů. Teď mám trochu skluz, v plánu je nepřeberné množství článků a nápadů. Vyzpovídala jsem pro vás pár opravdu zajímavých lidí, ale ještě je potřeba články doladit a přidat nějaké ty fotečky. V sobotu mě čeká velice zajímavá akce, na kterou se velice těším. V článku, "Co byste v létě neměli zmeškat", jsem tuto událost již zmiňovala. Jde o párty s názvem La Femme, tedy žena. Bude se tu dít mnoho zajímavých věcí a k vidění bude mnoho zajímavých lidí, včetně organizátorek. Takže se můžete těšit na report.

Každopádně, jakmile si najdu chviličku mezi prací a učením se na zkoušky, které jsem minulý semestr jaksi nestihla (a v létě se učit opravdu nedá), zahltím vás mnoha informacemi. Rozhovory jsou tak rozsáhlé, že by si zasložily víc prostoru než je můj blog. První rozhovor je s dívkami, které rozjely svůj cupcakový projekt Sweet'n'Sins a teď již třetím rokem pečou a zdobí jako o závod. A v dalším rozhovoru se můžete těšit na holky z Cože Brože, které si pomalu podmaňují svět roztomilého šperku.

Rozhodně se tedy máte na co těšit. Plánuji i nějaký ten giveaway, takže by mě zajímalo, jestli byste o něj měli zájem. Zároveň bych ráda věděla jaké bylo právě vaše léto, kde jste tento rok byli nebo kam se ještě chystáte?