Blogerka roku!

6. října 2014 v 19:00 |  Culture

Momentálně probíhá jedna z nejprestižnějších blogerských soutěží - Blogerka roku 2014. Jsem poctěna vaší nominací v kategorii objev, a jestli rádi čtete mnou napsané články nebo vás prostě a jednoduše můj blog baví, budu moc ráda za váš hlas. V kategorii je blogů až až, takže konkurence je opravdu veliká, každopádně věřím, že mám nějakou tu mizivou šanci a třeba se podívám na slavnostní vyhlášení výsledků.

Každopádně podzim začíná, a přestože jsem se na něj vůbec netěšila a pomyšlení na zimu mě většinou děsí, musím říct, že teď mě to docela baví. Těším se, až se ochladí a já si po roce natáhnu můj oblíbený kabátek a boty a to ani nemluvím o chladem provoněném vzduchu a vánočních koledách. Takže abych to shrnula, snad každé roční období má své plusy, ale neznamená to, že bych se netěšila na léto.

Taky bych vám ráda připomněla můj GIVEAWAY a zúčastnit se můžete až do konce týdne. Držím vám palce a slibuju, že jakmile si zase najdu čas mezi přednáškami a prací, napíšu pro vás zajímavý článek nebo recenzi, už teď chystám podrobný recept na maki sushi, od vaření rýže až po zatočení do požadovaného tvaru. Takže buďte prosím trpěliví, všechno bude...;)

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama