Prosinec 2014

Nenávidět nebo milovat Vánoce?

18. prosince 2014 v 18:24 Culture

Vánoce jsou už za dveřmi, doslova, na každých dveřích teď visí vánoční věnec, což mě osobně dělá velkou radost. Nevím jak tedy vám, protože jak jsem v posledních letech vypozorovala, lidé se dělí na dvě skupiny - christmas haters a christmas lovers. Opravdu, lidi buď Vánoce nenávidí nebo milují. Nejhorší je, když se vzorky z obou skupin setkají v jednom vztahu, těžko říct kdo je na tom pak hůř. Abych vám uvedla příklad, tak já jsem vánoční fanatik, byla bych nejraději, kdyby náš byt vypadal jako Santova (ještě lépe Ježíškova) dílna. Jenže pan J to má bohužel opačně, však já ho jednou zlomím. Následuje pár pravidel pro milovníky Vánoc.

Interstellar, Fury, John Wick a Lucy - trháky nebo propadáky?

10. prosince 2014 v 19:00 Culture
S panem J chodíme poměrně často do kina, ne že bychom se topili v penězích, ale využíváme zlevněné úterky od mého operátora, takže mám 1+1 lístek zdarma (vyzkoušejte). Stahovat filmy nás moc nebaví, kino má prostě svoje kouzlo. V poslední době jsme viděli několik filmů co stojí za zmínku (lépe řečeno tři). Prvním z nich je Intersellar, druhý Fury neboli Železná srdce a do třetice všeho dobrého - John Wick. Další film, který bych ráda zmínila je Lucy, nebude to nic pozitivního, ale to až na konec...


Vánoční šílenství, kulatiny a zkoušky

9. prosince 2014 v 18:30

Začal nám prosinec a s ním přichází i výčitky. Už hooodně dlouho jsem nepublikovala nový článek a cítím se provinile, že vás tak zanedbávám, témat na články mám nepřeberné množství, hory a hory, ale najděte si čas, že?!