Vánoční šílenství, kulatiny a zkoušky

9. prosince 2014 v 18:30

Začal nám prosinec a s ním přichází i výčitky. Už hooodně dlouho jsem nepublikovala nový článek a cítím se provinile, že vás tak zanedbávám, témat na články mám nepřeberné množství, hory a hory, ale najděte si čas, že?!


Každopádně abych se konečně dostala k těm výmluvám, v předešlých několika týdnech jsem se připravovala na sakra těžkou zkoušku, kterou jsem ve výsledku stejně neudělala, takže absolutní vyčerpání a spánkový deficit střídá deprese, čeká mě poslední termín 22. ledna, takže Vánoce pod tlakem s poznámkami na klíně. Druhá věc, která mi ukusuje nesmírnou část času, jsou blížící se kulatiny pana J, a že to budou ale důležité kulatiny - takže shánění dárků, plánování oslavy atd. No a v neposlední řadě se nám kvapem blíží Vánoce (nevím kde na ně vezmu peníze, ale těším se).

Tímto se tedy omlouvám a teď co vás čeká... Plánuji Vánoční speciál s mnoha tipy na vánoční dárečky, na krásné vánoční kavárny atd. Další článek se bude týkat spíš Pražanů, ve volném čase obcházím kavárny v Praze, učím se v nich nebo jen tak nasávám atmosféru, takže vás čeká výběr nejlepších pěti možná deseti, ještě uvidím.

Každopádně by mě zajímal váš názor na Vánoce. Já osobně je zbožňuji, miluji vánoční světýlka, popíjení vaječňáku pod dekou u televize, pohádky a bramborový salát. Připouštím že nákupy dárků mohou být stresující, zvlášť když se rozhodnete pro návštěvu obchodního centra, to je pak o nervy, takže já jsem určitě fanda e-shopů. Další věc, která mi nedělá radost, jsou nekonečné, otravné reklamy a lámání lidí aby si vzali půjčku na dárečky.

Jak jste na tom vy? Spousta lidí si neustále stěžuje, jak nenávidí Vánoce, že jsou to svátky konzumu a ožebračují rodiny, na druhou stranu jsou to ovšem svátky rodinné, tradiční a mohou být i příjemné, když ty dárky tolik neřešíme, co myslíte?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama