Leden 2015

Raw Food Challenge - přidej se!

12. ledna 2015 v 12:54 Food


Po hříšných svátcích jsem se rozhodla pro změnu. Jestli jste moji pravidelní čtenáři, mohli jste se o nějaké té zmínce dočíst. Takže momentálně jsem se rozhodla pro striktní RAW stravu - tedy pouze pro stravování syrovou cestou. Ikdybych u tohoto stravování nevydržela věčně, nějaký ten týden mému tělu určitě prospěje a třeba se mi povede shodit nějaké to kilo.

Abych se ale dostala k jádru věci! Vzhledem k tomu, že takováto výzva není jednoduchým úkolem a ve dvou či více lidech se to lépe táhne, rozhodla jsem se vás do výzvy také zapojit. Takže každý kdo má zájem změnit stravu, zažít něco nového, shodit pár kilo nebo detoxikovat organismus, budu moc ráda když se ke mě připojí.

A jak to bude fungovat? Každý den budu na svou facebookovou stránku přidávat fotografie všech jídel, smoothie či freshů co za celý den spořádám, budu se s vámi dělit o poznatky ohledně hladu, různých vychytávek nebo o speciální recepty jak na pokrmy, tak nápoje. Zároveň budu moc ráda, když se se mnou podělíte o vaše poznatky v komentářích či zprávách. Záměrně neudávám délku této akce, netuším jak dlouho to vydržím, ale každému doporučuji minimálně týden.

Pro začátek vám doporučuji navštívit supermarket a jestliže nemáte čas (tak jako já), vyzkoušejte třeba rohlík.cz - mají zde opravdu čerstvé ovoce i zeleninu a navíc speciální kategorii RAW, nejde sice zrovna o nejlevnější potraviny, ale za zkoušku to stojí. Pravidla jsou tedy taková, že konzumujeme pouze syrové ovoce a zeleninu, semínka a oříšky - zkrátka vše syrové rostlinného původu, příprava pokrmů nesmí překročit 42 stupňů C.

Těším se na vaše ohlasy a začínáme právě dnes. Takže zde odkaz na mou FB stránku: Eva H. - lifestyle blogger


Tvrdá dřina po svátcích

6. ledna 2015 v 23:05 Fitness
Cukrárna Sweet Secret of Raw

Poslední dobou je toho na mě nějak moc. Svátky byly skvělé, opravdu jsem si je užila a proběhlo i několik hodin sportu formou lyžování a následného zvedání půllitrů. Lhala bych, kdybych tvrdila, že se to na mě nijak nepodepsalo. Po příjezdu z hor, jsem jen nerada lezla na váhu a mé obavy se splnily.