Tvrdá dřina po svátcích

6. ledna 2015 v 23:05 |  Fitness
Cukrárna Sweet Secret of Raw

Poslední dobou je toho na mě nějak moc. Svátky byly skvělé, opravdu jsem si je užila a proběhlo i několik hodin sportu formou lyžování a následného zvedání půllitrů. Lhala bych, kdybych tvrdila, že se to na mě nijak nepodepsalo. Po příjezdu z hor, jsem jen nerada lezla na váhu a mé obavy se splnily.


Bohužel nešlo jen o hory, nejen že jsem se ládovala smaženým sýrem a bramborovým salátem (přestože jsem chtěla udělat mamince radost a dát si na Vánoce kapra, neměla mě pro něj posílat, ty jatka jsem obrečela, o tom ale až příště), ale navíc jsem dostala pod stromeček několik bonboniér, Raffaello, bílou Lindt, čokoládové lanýže atd. Takže si to asi dokážete představit, navíc jsme se cpali cukrovím od mé milé tchýně. Katastrofa, hlavně pro moji linii.

Takže co teď, buď můžu sedět doma a brečet nebo s tím něco dělat. Takže jsem se rozhodla, že si dám teď takovou malou raw dietku a nějakou dobu pofrčím pouze na syrové stravě. Popravdě se na to celkem těším, budu popíjet freshe, jíst ovoce co hrdlo ráčí a ládovat se saláty, možná si zajdu i na nějaký ten vynikající dortík do Sweet Secret of Raw, což tedy každému opravdu doporučuji, byla jsem se tam mrknout před několika měsíci a je to bájo! Ten interiér, káva, servírování a ty DORTY! Navíc všechno ultra zdravé, žádný větrník nebo kremrole.

Ale abych se dostala k jádru pudla. Cvičení vždy bylo, bude a je mým koníčkem, ale v poslední době, jsem to trošku podcenila a už hooooodně dlouho jsem necvičila, zkoušky jsou prostě vražda, jak osobního života tak i cvičebního. Takže teď jako správnej pozér, začínám od nového roku na novo. Mám od kamarádky cvičební deník, který pilně vyplňuji každý den, ale pořád se ještě učím, takže se ke cvičení nemůžu prostě dostat, teď toho ještě práce atp. Je to fakt těžký, ale jsem odhodlaná ke změně a neskutečně se na to těším. Pěkně si pořídím členství v nejbližším fitku a budu trávit večery v posilovně a sauně. A teď abych vás neunudila mýma výmluvami k smrti, je tu pár fotek z poslední dní a měsíců o které se s vámi potřebuji podělit. Doufám, že jste si užili svátky a že máte za sebou úspěšný začátek roku. Co vy a svátky? Trpíte jako já? :)


Narazila jsem na nejlevnější a nejlepší Bubble Tea - v Sapě

S přáteli jsme měli vánoční párty a nebylo lepšího místa než Blah Blah baru!

Tak trochu jsem s tím raw začalu už před Vánoci - raw čokoládové lanýže, recept
přichystám, jen jestli budete chtít.

A musím se pochlubit vánočním dárkem, pandí čepice od pana J <3

A náš společný dárek, french press, mlýnek na kávu a cukrovíčko. French press
mi dělá radost hlavně teď když se učim.A nezapomeňte mě sledovat ;)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Maru Maru | E-mail | Web | 6. ledna 2015 v 23:34 | Reagovat

Já jsem asi divná, ale Vánoce pro mě žádné drama neznamenají. Jeden večer si dám salát a smažené jídlo, druhý krůtu a salát, ve kterém ale není majonéza ale bílý jogurt. Cukroví mi nechutná, takže není problém :D  Ale možná je to tím, že moje váha je mimo ideál běžně, tak je jedno, jestli svátky, nebo ne :) Ale te'd se po zranění vracím ke cvičení, tak snad bude lépe :) Budu držet palce a skočím na něco mňamky do Sweet Secret of Raw :) :-P

2 Cler Cler | Web | 7. ledna 2015 v 15:56 | Reagovat

Ta pandí čepka je bomba :)
Taky bojuju s linií po Vánocích... dva týdny prázdnin + jeden týden nemoci a už to jde z kopce.. Od příštího týdne začínáme s kamarádkou cvičit :D tak snad to bude lepší :)

3 Janča Janča | E-mail | Web | 13. ledna 2015 v 19:31 | Reagovat

Nejsi jediná, kdo je na tom po svátcích veeelmi špatně. Jím teď snad o půlku míň než o svátcích a zatím nic, tak asi budu muset začít i cvičit. Tenhle rok jsem tomu asi fakt dala hodně.

4 Em Age Em Age | Web | 16. ledna 2015 v 13:41 | Reagovat

Miluji French Press, strašně moc bych si přála ho mít doma. Už vím, co udělám s druhou výplatou v březnu. :D :-D
Jinak na mně se svátky tolik nepodepsaly, protože celý prosinec a část ledna jsem měla průjem, apod. Nemohla jsem nic moc jíst... :-)

5 Romana Romana | 20. března 2015 v 9:56 | Reagovat

Moc prosím, jak se jmenuje ten mlýnek na kávu? Našla jsem jen http://www.kafemleti.cz/rucni-mlynek-na-kavu-hario-canister/ který je sice skleněný, vydrží možná déle, ale nemá nahoře žádnou krytku. Bojím se, aby mi nelítaly semínka po celé lince.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama