Restart - fit do plavek!

4. června 2015 v 17:42 |  Fitness
Vypadá to, že s tímhle tématem přicházím poněkud pozdě, vzhledem k tomu, že léto už je opravdu za dveřmi. Ale ne každý se chystá na dovolenou v létě. Tenhle rok, se snad vydáme do teplých krajin až po Vánocích. Na druhou stranu bych se šla ráda vykoupat i v Čechách, což znamená, že nejsem zrovna nadšená z mojí nynější kondice. Respektive začínám panikařit.

Takže co teď. Měla bych hned teď vyběhnout z bytu a vrátit se až tak za hodinu pořádně zpocená a udýchaná. Ale to ne, to by mi totiž moc dlouho nevydrželo. To je totiž tak, když člověk na pár týdnů přeruší svoje sportovní aktivity kvůli škole, lépe řečeno kvůli zkouškovému a najednou je to půl roku co byl naposledy ve fitku. Znáte to, když se byť na dva týdny, přeruší "sportovní řetězec", těžko se na něj navazuje. Stačí abyste onemocněli nebo vám nebylo dobře a nebo jste byli prostě unavení. Člověk si výmluvu vždycky najde. A nejhorší je, když se podíváte na svoje staré fotky. V té době jsem si říkala jak jsem tlustá, a že mám špek tady a tady a co bych za to teď dala. Takže je čas na restart a znovu navázat na onen sportovní řetězec.


Protože jsem nákupní šílenec, cvičební pomůcky jsem vybírala opravdu s nadšením. Nechtěla jsem to přehánět, tak jsem si pořídila jenom jednu skvělou balanční podložku (zdroj obrázku balanční podložky), na které dělám (budu dělat) sklapovačky a dřepy no a teď konečně uvažuji o mém prvním dlouhodobém členství ve fitku. S panem J jsme se byli podívat v BBCčku a totálně nám učarovalo. Vidím to tak, že si to jednou vyzkoušíme a budeme tam chodit denně (doufám). Jde o zatím největší fitko, ve kterém jsem se v mém dosavadním životě octla. Je tam sauna, což je pro mě velice dobrá zpráva, dřív jsem totiž nejraději trávila třeba dvě hodiny obden v prostorách fitka, v té době jsem měla koupený voucher na měsíc do World Classu na Chodově (a nikdy bych se tam už nevrátila). Nejvíc se těším na skupinové lekce, v pondělí večer probíhá jóga, tak doufám, že to bude stát zato.

Také jsem uvažovala o tom, že bych začala zase běhat, bavilo mě to a krásně se tím hublo, ale to ještě zvážím. Jak to máte vy? Máte členství ve fitku? Chodíte na nějaké skupinové cvičení, třeba na pilates či jógu nebo prostě cvičíte domu na podložce?


- FACEBOOK - INSTAGRAM - BLOGLOVIN - TUMBLR - TWITTER -

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blanka Blanka | Web | 8. června 2015 v 9:27 | Reagovat

Nóó mně trochu popravdě vadí,že každý se snaží být hrozně fit před létem 😃 Proč se sebou něco dělat už během roku,že jo..

2 Eva H. Eva H. | 8. června 2015 v 14:16 | Reagovat

[1]: Tak v tom máš určitě pravdu, normálně se taky hýbu pravidelně, ale co dělat když zvítězí lenost :D

3 Lady-MushrOOm Lady-MushrOOm | Web | 29. června 2015 v 22:35 | Reagovat

Já spoléhám na matčiny geny a čekám, kdy se mi to vymstí :D. Nejhorší na tom je, že jak řeší svoji postavu každej, řeším to automaticky taky, ačkoliv nemám moc důvodů k panice :D. Ale-cvičit by se asi mělo tak jako tak :/.

4 Pufflie Pufflie | E-mail | Web | 6. července 2015 v 9:46 | Reagovat

Já to vidím tak, že bych měla začít cvičit, abych byla pěkná alespoň příští léto... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama