Březen 2016

Ohlednutí za blogem

21. března 2016 v 10:55 Novinky
Jak je vám zřejmě již jasné, s blogem je ámen. Bohužel na něj nemám absolutně čas ani energii. V životě mě potkala spousta nových věcí a s dospěláckým životem přichází méně a méně času. Jsem šťastná, že mi každý týden chodí na email poměrně pěkná čísla, což znamená, že i přes to, že jsem neaktivní několik měsíců, tak jste stále zvědaví, jestli se náhodou nevrátím. Bohužel vám nemohu nic slíbit a pravděpodobně už si ode mě na hodně dlouhou dobu nic nepřečtete.

Ani nevíte jak je mi to líto, ale přes všechny moje snahy to nevychází. Ne že by nebyly témata. Neustále bych měla o čem psát, témat a myšlenek mám plnou hlavu, například jsem se cca před třemi týdny vrátila z Thajska, kde jsme zažili opravdu velké dobrodružství, ale na rozepisování nemám prostor. Využívám teď pár minut volna abych se rozloučila. Je sice pravda, že bych takovýchto krátkých článků mohla měsíčně několik napsat, ale nevím jestli to za to stojí. Články by utrpěly na kvalitě a obsah by zdaleka nebyl tak zajímavý, aby to někdo četl.

Takže ještě jednou díky, že jste na mém blogu strávili třeba jen pár minut, bylo to fajn a posunulo mě to dál, ale všechno pěkné jednou končí. Mějte se krásně ;)

Eva