Beauty

Péče o tělo - testování produktů

2. července 2015 v 15:25
Jak jste si zřejmě mnozí všimli, bohužel nemám poslední dobou moc času a tudíž se intenzita přidávání nových článků poněkud snížila. Moc mě to mrzí, protože mi blog dal opravdu hodně práce a moc mě bavilo vymýšlet a psát o všech možných zábavných událostech a produktech. Doufám, že mi to odpustíte, ale bohužel mám teď tolik práce, že na blog nezbývá příliš času.

Každopádně abych vás trochu obměkčila, v poslední době jsem vyzkoušela několik produktů, od mně donedávna neznámé značky cosiMed. Připravila jsem si pro vás recenzi, jde o sprchovou pěnu a krém na ruce, oba produkty seženete zde: péče o tělo cosiMed.

Giveaway - Schwarzkopf - Nový sestřih

4. listopadu 2014 v 12:48
V první řadě bych se vám chtěla omluvit za delší odmlku, bohužel mám teď hodně práce a ve škole toho je čím dál tím víc. Dnešní příspěvek bude barvitější, budete mít možnost dočíst se o několika věcech najednou. Takže co vás čeká - vyhlášení narozeninové giveaway, krátký report ze Schwarzkopf meetingu blogerek a na závěr malé překvápko.

Co se týče giveaway, rozhodla jsem se, že se o něm zmíním hned na začátku, protože už teď mám špatné svědomí, že jsem ho nevyhlásila včas, takže jsem zrealizovala domácí losování výherce a tím je Sabča Hanzlíková! Tímto bych ti ráda pogratulovala, na email ti ještě pošlu oficiální výsledek a požádám tě o adresu, na kterou zašlu balíček s malým překvapením.


Birthday Giveaway!

14. října 2014 v 17:29

Včera jsem měla narozeniny a poměrně náročný den. Každopádně jsem se rozhodla, že když se můžu z dárečků radovat já, tak proč ne i vy! A protože jsem fanda do vlasové kosmetiky, poputuje k vám šampon Schauma Keratin Strong s kondicionerem Schauma Keratin Strong, což je nejnovější řada péče značky Schauma přímo pro oslabené a jemné vlasy a když už v té sprše budete, můžete se umýt nejnovějším sprchovým gelem Fa Glamorous Moments z luxusní edice Fa a aby to nebylo vaší druhé polovičce líto, mám pro vás i šampón pro muže Schauma Sports.

A jak se tedy zúčastnit? Stačí udělat pár jednoduchých kroků:

1. Stát se fanouškem mé fb stránky - Eva H. lifestyle blogger
2. Pod tento příspěvek mi napsat komentář s vaším jménem či přezdívkou a já na konci příštího týdne vylosuji jednoho výherce, který získá balíček.

Hodně štěstí všem :-*

Donna Hair

3. srpna 2014 v 10:30
Před nějakou dobou jsem si objednala již značně profláknutý doplněk stravy Donna Hair Forte(jde o silnější kůru na jeden měsíc). Jestli jste někdy vlasy řešili (a kdo ne), brouzdali jste po internetových fórech a hledali odpověď na to jak zlepšit jejich kvalitu, s největší pravděpodobností jste museli narazit na Donna Hair. Já o něm slyšela prvně třeba před pěti lety.

Původně jsem chtěla napsat recenzi hned, ale říkala jsem si, že tomu dám šanci a doberu celou měsíční kůru. Takže jsem trpělivě čekala měsíc, abych vám prozradila, jestli koupit nebo ne. Určitě ANO! Byla jsem ohromě překvapená. První dva týdny jsem necítila žádnou změnu a měla jsem pocit, že to byly vyhozené peníze. Pravdou je, že tyto potravinové doplňky působí na každého jinak a já jsem vůči těmto preparátům poněkud skeptická, každopádně abych byla konkrétnější, pilulky příliš nepomohly na vlasy (možná trochu, ale nijak dramaticky), ale udělaly zázrak s mými nehty!!! Jsem jedna z těch, která má nehty jako papír, umělým nehtům příliš neholduji od doby, co mi málem zplesnivěl prst a své jsem měla vždy příliš slabé na to, abych si je nechala narůst. No a teď? Posuďte sami:

Kulma Babyliss - Test

12. července 2014 v 17:41


Nyní zabrousíme opět do trochu odlehčeného soudku. Pořídila jsem si novou kulmu na vlasy, jsem jednou z těch, která má vlasy rovné jako hřebíky. Jsem za ně ráda, ale přeci jenom občas bych se za nějakou tu vlnku vůbec nezlobila. Jednu kulmu už vlastním a opravdu jsem si ji oblíbila, jenže na velké přirozeně vypadající vlnění má malý průměr.

Proč se bojíme stárnout?

7. července 2014 v 13:25

Nedávno jsem měla možnost, setkat se s dermatoložkou a odbornicí na estetiku z jednoho pražského salonu, při té příležitosti jsem se jí zeptala na pár otázek ohledně péče o sebe, kdy je vhodné začít s invazivnější prevencí a jak postupovat abychom nechtěné vrásky neviděli ještě mnoho let.Při té příležitosti mi došlo, že v podstatě nevím, čeho se bojím (a že se toho bojím jako čert kříže). Pohled na stáří, které nás nevyhnutelně čeká, nám krutě pokřivila média a móda obecně. Přeci jenom každá druhá reklama v TV, je na vložky nebo na krém proti vráskám, každá dvojstrana v jednom z módních časopisů, které si můžete koupit na každém rohu, je o tom jak se vyvarovat známek stáří, v kolika letech jít na botox nebo výplně a jaký krém používat. Takže receptů na elixír mládí je kolem nás mnoho a jistě si ho každý může dohledat třeba na internetu, ale kde zjistit recept na to, jak se smířit s naší smrtelností, s tím že naše kůže nebude navždy pružná a hebká jako povrch broskve, s tím že nám vlasy zešediví a chlapi budou mít kouty a pleš?Kde jsou ty doby, kdy byl stařešina, nejuznávanějším členem kmenu? Kdy byl stoprocentně respektován a uctíván jako ten nejmoudřejší, vzhlíželi k němu mladí i staří. Dnes žije část nejstarší generace na hranici chudoby, a aby je někdo pustil sednout v tramvaji, musí se významně podívat. Netvrdím, že v ulicích města nepotkáte mnoho protivných důchodců, kteří vás z tramvaje vystrčí, aby se tam vešli, kteří se s vámi budou prát ve frontě u kasy nebo kteří na vás budou protivní prostě jenom proto, že jste součástí mladší generace. Ale otázka zní, proč jsou tak protivní a nepříjemní? Určitě tomu tak je z části proto, že jsou k tomu nuceni přístupem ostatních lidí, nejspíš se cítí zbyteční, jako přítěž společnosti živená z našich daní, což jak určitě sami uznáte, není zrovna ideální situace pro spokojené stáří. Nedávno jsem viděla v televizi dokument, v němž zazněla myšlenka, že dotyk je pro lidskou bytost životně důležitý. Předčasně narozená novorozeňata lépe prospívají, když se jich pečovatelé hodně dotýkají a tak je to i se starými lidmi, často bývají osamocení a opuštění, nemají již žijící příbuzné nebo prostě jen bydlí sami a nikoho nezajímají, takoví lidé nemohou být šťastni.Nedivím se, že máme ze stáří hrůzu, když se k němu přistupuje takhle. Nemělo by být stáří obdobím odpočinku a rozjímání o životě? Neměli bychom být na sklonku našeho života šťastní a mít pocit, že jsme milovaní a respektovaní? To jen tak pro zamyšlení, chtělo by to změnit přístup, ale to je běh na dlouhou trať.Jinak pro ty, co to ještě po přečtení celého článku stále zajímá, nejlepší prevencí proti vráskám, je denní krém s UV faktorem a s invazivnějším zásahem počkejte do třiceti.

Hair Products Testing - Again!

30. června 2014 v 20:35
Další test vlasových produktů!!! :3
Jestli si občas přečtete nějaký ten článek na mém blogu, musí vám být jasné, že jedna z věcí, které opravdu zbožňuji je vlasová péče. Ne že bych si nějak moc ráda myla vlasy nebo si je hodinu fénovala (při mé délce), ale ráda o ně pečuji a vsugerovávám si, že produktu do kterých každým měsícem investuji majlant, mi opravdu prospívají a vlasy mám díky nim prostě lepší.
Dokonce jsem se rozhodla, že skoncuji s peroxidem a jak jste si možná všimli, změnila jsem barvu vlasů. Vrátila jsem se ke své přírodní barvě (téměř) a z blondýnky je ze mě brunetka.

Každopádně mi po každém mytí barva bledne a já doufám, že už se konečně pořádně přiblížím té mé přírodní (jsem špinavá blondýnka). Rozhodla jsem se tak proto, že na barvení budu mít času dost, až se mi objeví první šediny, tak si chci zase pěstovat přírodní kštici. Pořídila jsem si pilulky na odboru a výživu vlasů, takže vás brzy čeká výsledek mého testu.

Ale teď k dnešní recenzi. Jde o žhavou novinku vlasových produktů řady Gliss Kur - Million Gloss. Pořídila jsem si celou řadu, regenerační šampon MILLION GLOSS, regenerační balzám MILLION GLOSS a pečující olej MILLION GLOSS CRYSTAL OIL, který můžete smíchat se šampónem nebo jej aplikovat do vlasů až ve finiši. Každopádně jak název napovídá, řada slibuje oslnivý třpyt a lesk a zaručuje 10 dní oslnivého lesku. Jak jsem očekávala, šampón a kondicionér jsou jaksi standardní, asi tak jako všechny šampony a kondicionéry řady Gliss Kur, olej už je něco trošku lepšího, vlasy po něm pěkně voní a konečky nejsou tak suché. Takže olejíček doporučuji přikoupit ke každé řadě Gliss Kur.


V rámci mé nákupní horečky, jsem si koupila ještě got2b sparkling stylingový sprej pro třpytivý lesk, ne že bych neměla podobných blbůstek už dost, ale byl v akci, tak co, třeba pak budu zářit tak jak píšou na etiketě, minimálně po pařbě v nějaké putice, kde je zakouřeno až až a nemáte druhý den čas na mytí vlasů, docela dobře poslouží jako osvěžovač vašeho účesu.


A v neposlední řadě mi došel sprcháč do fitka a tak jsem v rychlosti sáhla po prvním co jsem zahlédla. Fa Vitamin E + Guava, pěkně voní a na léto je jak dělaný, ale já mám bohužel velice citlivou pleť a skoro po všem se mi objeví vyrážka, takže ho možná pošlu dál. Každopádně vůně je omamná...;)

New In!

4. června 2014 v 12:36


Včera jsem se vracela od kadeřnice domů a co čert nechtěl, moje cesta vedla přes Václavák. Možná naopak, nákup byl totiž supervýhodný, sleva na laky na nehty byla tak velká, že ikdyby měly barvu něčeho hodně odpornýho (nebudu konkrétní, každý máme představivost), stejně bych si je koupila. Každopádně k věci. Navštívila jsem mé oblíbené H&M a udělala tam nákup všehovšudy za 45 Kč, oba laky byly za 15 a gumičky do vlasů v pastelových barvách taktéž. A jelikož jsem měla naštípnutý nehet a v mé kabelce zrovna chyběl krém na ruce, pořídila jsem si moc příjemný, rychle se vstřebávající krém od Himalaya Herbal, což je pro mě momentálně značka no. 1. Dostal se ke mě jejich obličejový peeling a je opravdu k nezaplacení a na můj škrábající nehet je zde mini cestovní pilník s vůní jahod.
Test - Gliss Kur Ultimate Oil Elixir

29. dubna 2014 v 21:37

Asi tak před měsícem jsem si pořídila celou vlasovou řadu od firmy Schwarzkopf, Gliss Kur Ultimate Oil Elixir. Od té doby co jsem přešla ze sytě červené na blond (poměrně radikálně a v krátké době), se mi kvalita vlasů znatelně zhoršila a tak pořád zkouším a zkouším a doufám, že konečně narazím na ten ideální produkt.

Upřímně řečeno, jsem firmě Schwarzkopf nikdy moc nedůvěřovala, musím uznat že díl viny na tom má moje maminka, která mi kdysi (asi tak před deseti, možná patnácti lety) řekla, že Schwarzkopf je značka, která vlasy ničí a ať ji nepoužívám. Po dlouhém váhání jsem se nakonec rozhodla dát mu šanci. Spolu s touto pečující řadou (http://www.glisskur.schwarzkopf.cz/glisskur/cz/cz/home/products-solutions/product-lines/ultimate-oil-elixir.html) jsem si pořídila i uhlazující emulzi got2b smooth and chic (http://www.got2b.schwarzkopf.cz/got2b/cz/cs/home/produkty/smooth-chic.html).

Tak nejprve vám produkty trošku představím. V rámci vlasové řady, jsem si koupila šampón, kondicionér a vlasové sérum. Produkty působí luxusním dojmem. Řada je na olejové bázi s obsahem tekutého keratinu a měla by vlasy komplexně vyživit a zregenerovat do hloubky. Objektivně bych řekla, že se řada příliš neliší od ostatních komerčních produktů jiných firem. Přesto musím pochválit velice příjemnou vůni především vlasového séra. Šampon je taková klasika, ale kondicionér funguje dobře, vlasy se po jeho aplikaci dobře rozčesávají i za mokra. Sérum se dobře aplikuje díky rozprašovači a má příjemnou texturu, vlasy nezatěžuje, nemastí a neslepuje. Takže sérum chválím.


Primárně bych ráda zmínila stylingový přípravek got2b Smooth and Chic. Tento produkt mě opravdu velice mile překvapil. Jen na okraj bych ráda zmínila, že přípravek také velice pěkně voní a vůně na vlasech zůstane poměrně dlouho. Aplikace je jednoduchá díky pumpičce, stačí jednou dvakrát stlačit (podle toho jak máte dlouhé vlasy), rozetřít mezi dlaněmi a aplikovat přesně tam kam potřebujete. Jde to za mokra i za sucha, já přípravek používám tak i tak. Vlasy nezatěžuje a neslepuje jako klasické stylingové přípravky. Za pár vteřin s ním uhladíte účes, nebo jen zkrotíte "chmýří", jak já ráda říkám krátkým vláskům, které rádi po vyfoukání utíkají z účesu. Tím pádem tento produkt doporučuji.
Takže abych to shrnula, test dopadl více méně pozitivně. Přípravky jsem používala cca čtyři týdny, zhruba každý druhý den. Šampón a kondicionér jsou obyč, ale sérum je celkem příjemná záležitost, ale jednoznačně doporučuji produkt got2b Smootch and Chic.

Doufám, že pro vás bude můj test aspoň trochu užitečný a jestli máte zkušenost s ostatními řadami, nebo přímo s touto, klidně se podělte.
 
 

Reklama