Fashion

Invisibobble - perfektní gumičky do vlasů

30. září 2014 v 13:17

V první řadě bych se vám ráda omluvila za několika denní absenci nových článků. Začíná semestr a mě jde hlava kolem. Dnes pro vás mám novou recenzi, jde o nový fenomén, kterého jste si dozajista sami všimli - Invisibobble, neboli gumičky do vlasů, které vypadají jako drát od starého telefonu.

Sex ve městě aneb Carrie v reálu

11. září 2014 v 16:52

Je to spíše taková inspirace nebo tip na chvilku nudy, ale narazila jsem na velice zajímavé video - 73 věcí, které jste nevěděli o Sarah Jessice Parker. Video není příliš dlouhé a jeho obsah je zajímavý, nejen že se dovíte pár zajímavostí ze života S. J. Parker, ale můžete si také prohlédnout její útulný příbytek a zároveň si všimnout, tak jako já, že jde vlastně o Carrie ze Sexu ve městě, ale pod jiným jménem. Jo, je zvláštní jak moc se chová, mluví a gestikuluje jako Carrie Bradshaw. No konec konců posuďte sami, mýlím se?

Cože? Brože? - rozhovor s nadějnými šperkařkami

8. září 2014 v 18:00

Jak jsem slíbila, je tu první rozhovor tohoto měsíce. Holky z Cože? Brože? si na mě udělaly trochu času a zodpověděly mi několik otázek. Jestliže jejich kouzelné brože ještě neznáte, koukejte to rychle napravit, jsou okouzlující a navíc cena je více než příjemná. Sladké jelínky, sobíky, sovičky nebo třeba kočičky, si můžete pořídit na fler.cz/cozee-brozee nebo přímo napsat holkám, na jejich facebookovou stránku.

Co si zabalit na dovolenou?

7. srpna 2014 v 17:20


Plavky a top: Tally Weijl, cestovní příbor: Tescoma, plastová sklenička na víno: Butlers, brýle: Gate, bonbóny: Marks & Spencer, opalovací krém: Lékarna.cz


Už zítra odjíždíme s panem J a našimi nejlepšími přáteli na dovolenou. Začíná mě lehce chytat cestovní horečka, dopoledne jsem balila kufr a večer se ještě vydáme na poslední nákup. Jedeme ve čtyřech (dva páry) a bude to takový road trip. Chystáme se autem na jih Francie, pobudeme v Provence a pár dní na Azurovém Pobřeží, poté nás čeká cesta trajektem na Korsiku, kde budeme zhruba týden a po cestě domů se snad zastavíme v Pise a ve Florencii. Celé tohle dobrodružství potrvá něco přes 14 dní a bude to VELKÝ.


Miss my American Horror Story COVEN!!!

1. srpna 2014 v 17:00
Máte to tak taky? Vždy když si zamilujete seriál, opravdu dobrou knihu nebo třeba i film, jste tak moc smutní a nostalgičtí když skončí? Já to mám speciálně u knih a filmů, které mají pokračování. Asi vám došlo, že můj první srpnový článek bude mít kapku nostalgický nádech. Například u Pána prstenů jsem dočetla první díl a věděla jsem, že mě čekají další dva, ale když jsem byla na konci třetího, propadala jsem zoufalství a číst ji odznova není ono. A tak to pociťuji i teď, minulou neděli jsme s panem J dokoukali poslední díl a mě bylo tak smutno, jasně v říjnu vypustí novou řadu (Freakshow), ale než se to dostane k nám, bude mi padesát. S J nejsme moc velcí fanoušci stahování, takže se díváme na to, co dávají v televizi, a věřte mi, že je větší zábava čekat celý týden na další díl vašeho oblíbeného seriálu a od rána si říkat "hurá, dnes bude Coven", než si stáhnout celou řadu a podívat se na ní v průběhu několika dní.

Nelítostný módní diktát!

31. července 2014 v 20:03
Poslední dobou se čím dál tím častěji zamýšlím nad nemilosrdným diktátem módy. Módu jsem měla vždycky ráda a poměrně ráda jsem jí i podléhala, vzpomínám si na obří zvonáče v mých 11, kdy bylo nemyslitelné vzít si kalhoty s úzkými nohavicemi (něco tak staromódního a ošklivého by přeci nikdo nosit ani nechtěl) nebo na super široké kapsáče alá Avril Lavigne, které jsem nosila ve 14ti. Móda se mění a upřímně se za sebe stydím, když vidím staré fotky (i když v té době jsem byla nejvíc IN). Jen bych ráda demonstrovala, jak nás móda ovlivňuje a mění naše názory za pochodu.


Polemizuji nad tím, jestli to prostě není tak, že móda je ten element který nám říká, co se nám líbí a ne naše vlastní vůle. Nemá to tak každý, někteří se bezhlavě drží toho, co se jim prostě líbí, ať jsou to batikovaná trika, náhrdelník se žraločím zubem nebo třeba ponožky v sandálech. Na jednu stranu si tito lidé zaslouží obdiv, s pevností skály odolávají módnímu diktátu. Ale abych se vrátila k prvotní myšlence, tak můžu udat příklad ze své vlastní zkušenosti. Před lety, když začaly být v módě tzv. Uggy, počeštěně válenky, přišlo mi to jako vrchol nevkusu a neměla jsem pro tuto teploučkou obuv žádné pochopení, po každé když jsem viděla někoho s válenkami, obracela jsem oči v sloup a kroutila hlavou, no a co se nestalo, minulou zimu jsem si taky jedny pořídila a dokonce pravé Uggs, takže jsem vyplázla poměrně hodně peněz (byly ve velké akci) za něco, čím jsem kdysi pohrdala. Ptáte se proč? No prostě a jednoduše protože se mi začaly líbit a důvodů bylo několik, za prvé se z nich stal pojem a za druhé jsem je nejspíš viděla na někom, kdo se mi líbil nebo mě inspiroval. A velké módní firmy moc dobře vědí, že to takhle chodí, takže nevkusný ošklivý hadr pověsí třeba na Caru Delevingne a náhle chce tenhle "módní" kousek každá druhá holka. Jak málo stačí že?

Náhodné zážitky

28. července 2014 v 12:42
Při projíždění fotografií v mobilu, jsem narazila na pár věcí, o které se s vámi chci určitě podělit. Jde převážně o měsíc červen - červenec. Ukážu vám, kde si určitě nekupovat arašídové máslo, kde určitě začít nakupovat, jaká byla nějaká akce a tak celkově, co je u mě nového ;).


Afrika!!!

19. července 2014 v 12:05
Nedávno jsem si velice užila focení se skvělou, ultratalentovanou fotografkou Lucií Baldé. Řekla bych, že jsou to jedny z mých nejhezčích fotek a rozhodla jsem se, že se s vámi o mé dojmy a zároveň i fotografie podělím. Část fotek je focena v ateliéru a druhou půlku jsme spáchaly v pražské Gröbovce, což jak musím říct, je momentálně jedno z nejhezčích míst v Praze, je to tam opravdu krásné, ideální místo pro zevlování s lahví vína nebo na procházku.

Fotky jsou v africkém stylu. Lucčina švagrová mi zapletla copánky, tak jak to ve svém rodném kraji dělá velice často a make-up mi vykouzlila Lucinka. Tak jsem zvědavá co na ně řeknete, je to takový zajímavý pokus. V sérii Afrika, můžete vidět ještě další dvě slečny a to na FB stránce Lucie Baldé. www.facebook.com/photosbyluciebalde

Módní Ikona Roku

4. července 2014 v 14:33


Rada amerických módních návrhářů se tento rok usnesla, že titul módní ikona roku, si zaslouží barbadoská zpěvačka Rihanna. V pondělí večer jí cenu předala sama Anna Wintour, editorka časopisu Vogue (byla předlohou pro postavu redaktorky Mirandy Priestly ve filmu Ďábel nosí Pradu, kterou ztvárnila Meryl Streep). A nebyla by to Rihanna kdyby nešokovala, na předání ceny přišla v róbě, která odhalovala téměř cokoliv (stud se jí evidentně netýká) a stejně musím uznat, že vypadal opravdu dobře. Posuďte sami...

Summer!!!

29. června 2014 v 19:17
Dlouho očekávané léto je konečně tady. Nemohla jsem se dočkat, teplé letní večery, orosený cider, koupání, opalovačky (s citem a s třicítkou), dovolená a hlavně sluníčko. Při té přiležitosti jsem vytvořila letní free outfit. Slibované fotky budou co nevidět a recenze hned začátkem tohoto týdne. Takže školáci, užívejte si volno a pracující sluníčko...:)

My new summer watches!

27. května 2014 v 9:44

Tak konečně přišly...moje vytoužené hodinky. Musím říct, že jsou prvotřídně roztomilé a mám z nich obrovskou radost. Zatím šlapou jak mají, jen ciferník je opravdu maličký. Zpracování je precizní a dle mého názoru vypadají i na ruce skvěle. Jediná maličkost je, že jsem doufála, že budou hodinky trošku větší, ale jinak bomba a vřele doporučuji! :)

Mile mě překvapilo, že hodinky přišly v pěkné dárkové krabičce.Spring!!!

9. května 2014 v 14:55
Už se tááák těším až přijde léto a nebudu muset každé ráno přemýšlet, jestli by bylo lepší vyjít ven v triku nebo v péřovce. Jistě jsem moc ráda, že přišlo alespoň to jaro a že nejsou holomrazy a občas na nás vykoukne sluníčko. Včera jsme byli s přáteli na cyklovýletě (já jsem na kole seděla poprvé po sedmi letech a přežila jsem to jen s pár puchýřky od kopřiv) a bylo to perfektní, sluníčko svítilo a přestože naše cesta nebyla zrovna stokilometrová, celkem slušně jsme se oddělali. Každopádně jsem při příležitosti dnešního dopolední běhu kunratickým lesem, přemýšlela, jak už se těším na šortky a baleríny bez husí kůže. Vytvořila jsem proto pro dnešek můj snový outfit (zítra se to určitě změní). Co vy na to? ;)

Disaster Designs

28. dubna 2014 v 10:38

Disaster design je pro mě v poslední době naprosto srdcovou záležitostí. Design těchto peněženek, placatek, kabelek nebo třeba termosek, mě dostává do kolen. Ptáčci kytičky, prostě a jednoduše romantický styl. Delší dobu už toužím po jedné z jejich peněženek, ale co si budeme povídat, necelá tisícovka za peněženku ze syntetiky není zrovna málo. Každopádně uvažuji, že si vyhodím z kopýtka a krasavici si pořídím. Co myslíte?


A nebo druhá varianta:
Ocenim radu, protože v tomhle směru si nejsem vůůůbec jistá. Kolibříci jsou dokonalý a věřím, že po každé když se na peněženku podívám, vyvolají ve mě úsměv, ale ta druhá je elegantní variantou, která má takový romanticko-holčičí nádech. Takže co s tím? <3

Zdroj obrázků peněženek: http://www.zoot.cz/disaster
Zdroj původního obrázku u titulního obrázku: https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS6fRvjAJ5Wr33756DIsVCQaQpLz3nzjJJCV47h0iMhRzS9iRakyw

Shopping!

15. února 2014 v 18:16

V posledni době jsem si koupila pár novýh šmuků do mé sbírky. Koupila jsem toho víc, ale to bych se ufotila k smrti. Tak se mrkněte na moje nejnovější kousky. Část z nich, je ze zahraničí a perfektní kočičí šperky mám z e-shopu balu bunny...


Ples v Opeře 2014

10. února 2014 v 13:45


Tento rok, se na každoroční společenské události roku objevila celá řada překrásných rób. Některým dámám se to opravdu povedlo, jiným méně a některé ani nepřekvapily ani nezarmoutily. Do šatů, se promítly i nejnovější módní trendy. Transparentní vsadky, krajky a ženské střihy. Tak pojďme do nich! ;)


Jako první bych ráda zmínila minimalistický model Ivy Pazderkové. Mohlo by se zdát, že se šaty hodí spíš na párty do klubu než na Ples v Opeře, ale jak víme, méně je někdy více a to je přesně případ Ivy. Jediné co bych vytkla, je líčení. Rtěnka se povedla, ale stíny bych příště volila v jemnějším tónu. Psaníčko a obuv zvolila vkusně.

Zdroj: http://oidnes.cz/14/021/cl6h/NH5121ff_DSC_3406.jpg

Chvála patří i modelce Andree Verešové. Model je sice odvážnější, přesto je ale vkusný. Objevuje se tu již zmíněná krajka. Andrea doplnila róbu vyčesanými vlasy a nenápadnými doplňky. Tleskám.

Zdroj: http://img.blesk.cz/img/1/full/1925764_.jpg

Zatím nejvíce vychvalovaný model médii, oblékla Gábina Partyšová. Bezpochyby šlo o šik model, který zkloubil šaty ženského sřihu a pánský prvek v podobě pseudo vázanky. Na druhou stranu, to nic až tak úžasného nebylo. Róba byla originální, ale rozhodně ne nejlepší. A ještě bych Gábině vytkla volbu kabely. Raději bych zvolila psaníčko padnoucí do ruky, než kabelku s dlouhým uchem.

Zdroj: http://oidnes.cz/14/021/cl6h/VED51215e_DSC_3941.jpg

Mahulena Bočanová, krásná žena s jiskrou v oku, tentokrát zvolila černou róbu. Bohužel by zapadal spíš na svatbu upírů, než na Ples v Opeře. Je škoda, že šaty potlačují její křivky. Ještě že má Mahu tak sexy výraz.

Zdroj: http://img.blesk.cz/img/1/full/1925786_bocanova-ples-v-opere.jpg

Vychválit bych ještě chtěla modelku Terezu Chlebovskou. Róba je také v černé, ale zdobí ji transparentní rukávy a rafinovaný výstřih na zádech. Opravdu moc pěkné a módní.

Zdroj: http://media.super.cz/images/gallery/0165000006141501/qIzeeWa0bk4_lddMT0Ey_g/52f6950bc89a9b79033c0300-102697

Zdroj: http://www.tyden.cz/obrazek/201402/52f7689ce1559/chlebovska_323x518.jpg

A chválu si také zaslouží misska Kateřina Sokolová. Šaty jsou vybrané opravdu dobře. Krajka vypadá vkusně a luxusně. Róba je doplněná skvělým účesem a střídmými doplňky. Jediné co bych vytkla je obuv. Volila bych lodičky v jemnější variantě.

Zdroj: http://oidnes.cz/14/021/cl6h/NH5123dc_sokolov.jpg

A to nejhorší na konec. Celou dobu je sice řeč o Plesu v Opeře v Praze, ale ráda bych se s Vámi podělila i o jeden model z Plesu v Opeře v Brně. Cvičitelka Hanka Kynychová zvolila velice kontroverzní model. I kdyby nedošlo k faux paus které proběhlo veškerým bulvárem, šaty byly příliš vulgární. Dekolt příliš velký, rozparek příliš vysoko a transparetních vsadek bylo moc.

Zdroj: http://media.super.cz/images/gallery/0000000009991499/TdioSj4mxDdhlWpgKbRa-w/52dbf51bbab25aa1acdf0400-100854

Zdroj: http://g.denik.cz/56/87/profimedia_sip-920.jpg

No, tak není to tak špatné, konec konců to mohlo být i mnohem horší. Třeba to příští rok bude ještě lepší a budu moct pět jenom chválu, na ty naše celebrity...;)


Zdroj úvodního obrázku: http://www.plesvopere.cz/images/pleslogo.gif
 
 

Reklama