Novinky

Ohlednutí za blogem

21. března 2016 v 10:55
Jak je vám zřejmě již jasné, s blogem je ámen. Bohužel na něj nemám absolutně čas ani energii. V životě mě potkala spousta nových věcí a s dospěláckým životem přichází méně a méně času. Jsem šťastná, že mi každý týden chodí na email poměrně pěkná čísla, což znamená, že i přes to, že jsem neaktivní několik měsíců, tak jste stále zvědaví, jestli se náhodou nevrátím. Bohužel vám nemohu nic slíbit a pravděpodobně už si ode mě na hodně dlouhou dobu nic nepřečtete.

Ani nevíte jak je mi to líto, ale přes všechny moje snahy to nevychází. Ne že by nebyly témata. Neustále bych měla o čem psát, témat a myšlenek mám plnou hlavu, například jsem se cca před třemi týdny vrátila z Thajska, kde jsme zažili opravdu velké dobrodružství, ale na rozepisování nemám prostor. Využívám teď pár minut volna abych se rozloučila. Je sice pravda, že bych takovýchto krátkých článků mohla měsíčně několik napsat, ale nevím jestli to za to stojí. Články by utrpěly na kvalitě a obsah by zdaleka nebyl tak zajímavý, aby to někdo četl.

Takže ještě jednou díky, že jste na mém blogu strávili třeba jen pár minut, bylo to fajn a posunulo mě to dál, ale všechno pěkné jednou končí. Mějte se krásně ;)

Eva

Všem věrným

13. října 2015 v 10:54
Jak název tohoto článku napovídá, je určen všem mým věrným. Dlouho, převelice dlouho jsem se tu neukázala a poslední článek je z července. Je mi to hrozně líto a tak strašně ráda bych se blogu věnovala pravidelně, tak jako dřív, ale bohužel na to nemám čas. Pokusím si ho zase udělat, protože po každé, když se podívám na čísla za uplynulý týden dojde mi, že se stále najdou tací, co i přes moji absenci navštěvují tyto stránky a doufají, že zde naleznou nový článek. Všem těmto lidem moc děkuji a vlastně jen díky vám, jsem se rozhodla utrhnout si pár minut ze svého času a napsat pár řádek.

Čas

19. února 2015 v 11:49
Svůj blog zbožňuji a tak ráda bych přispívala častěji. Za všechny věrné čtenáře jsem opravdu šťastná, ale čas mě neustále tlačí. Zní to jako výmluvy, ale jestli chci dostudovat, musím se škole opravdu věnovat a bohužel víc než blogu. Každopádně na vás pořád myslím a rozhodně na vás nezanevřu. Takže co se v poslední době změnilo, o čem v následujících dnech napíšu a co mě čeká a nemine?

Paříž v západu slunce
 
 

Reklama